Oprawy schodowe | wpustowe

Oświetlenie schodów i klatki schodowej zazwyczaj dopasowuje się do aranżacji całej przestrzeni mieszkalnej. Bardzo często wnętrza te łączą się z salonem lub reprezentacyjnym hallem, które narzucają stylistykę i rodzaj zastosowanych lamp. Niezwykle atrakcyjnym z punktu widzenia funkcjonalności, ale także ciekawie ukształtowane okazują się wpuszczane oprawy schodowe LED. Ten specyficzny rodzaj oświetlenia montowany jest bezpośrednio przy linii podłogi, ułatwiając komunikację, a także przyczyniając się do podniesienia atrakcyjności tej części domu. Dodatkowo do opraw można podłączyć czujnik ruchu, który z pewnością wprowadzi spore udogodnienie.

Punktowe oświetlenie na schody

W sklepie Magia Świateł oferujemy trwałe i solidne produkty wysokiej jakości, które posłużą przez lata. Każdy może znaleźć u nas rozwiązanie najlepiej dostosowane do swoich potrzeb. Najbardziej popularne są oprawy schodowe w formie punktów świetlnych umieszczanych w ścianie nad każdym stopniem. Powstaje wówczas urzekająca droga świetlna, stwarzająca poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Oprawy schodowe służą nie tylko do oświetlenia schodów i ciągów komunikacyjnych. Można je z powodzeniem wykorzystać również do iluminacji ścian lub mebli kuchennych.

Oprawa schodowa w nowoczesnym stylu

Oświetlenie schodowe led, tak jak i pozostałe rodzaje lamp, dostępne jest w naszym sklepie w klasycznej, eleganckiej stylistyce lub też w wersji nowoczesnej, cechującej się surową prostotą i oszczędną formą. Wykonane z połączenia efektownego metalu ze szkłem oprawy schodowe sycą oczy atrakcyjnym designem, zapewniając przy tym niezwykłe efekty iluminacyjne. Odpowiednio dobrana barwa światła wyczaruje niezwykłą atmosferę i pozytywnie wpłynie na nastrój domowników.

Bezpieczne i efektowne oświetlenie schodowe LED 

Bezpieczeństwo na schodach to podstawa. Aby w porach nocnych pewnie stąpać po schodkach, ważne jest odpowiednie oświetlenie w przedpokoju. Właściwy wybór modelu lampek pozwoli zachować spójność ze stylem danego pomieszczenia Wśród najbardziej uniwersalnych i popularnych lamp, możemy wymienić oprawy schodowe LED w kolorze srebrnym i czarnym. Niezwykle efektownym rozwiązaniem są również lampy bezramkowe, które montuje się przed szpachlowaniem. Dzięki temu, że nie posiadają obramowania, są delikatne i subtelne, oraz idealne dla niedecydowanych, którym niełatwo wybrać kolor lampki. Taki rodzaj oświetlenia to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych aranżacji schodów czy korytarza.

oświetlenie schodowe LED

 

Lampy oświetlające stopnie

Nowoczesne oprawy schodowe przyjmują rozmaite formy. Oprócz kolorów, kształtów i źródeł światła modele różnią się od siebie sposobem montażu. W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy lampy schodowe natynkowe, dyskretne bezramkowe oprawy wpuszczane w ścianę, które tworzą dekorację przy pomocy światła, jak również oprawy wpuszczane z ramką, która jest widoczna na powierzchni ściany. Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam stworzyć oświetlenie schodów z czujnikiem ruchu, który dodatkowo zwiększa komfort ich użytkowania.

Kiedy decydujemy się na wybór lamp schodowych, musimy pamiętać, że oświetlenie klatki schodowej na zewnątrz domu i w jego wnętrzu ma inne parametry. Zewnętrzne lampy schodowe muszą być odporne na szkodliwe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, wysoka wilgotność powietrza lub skrajne temperatury. Odpowiednio dobrane oświetlenie schodowe zapewniają nam bezpieczeństwo, a jednocześnie tworzą ciekawą dekorację świetlną.

Sprawdź pełną ofertę naszych produktów i wybierz awangardowe oświetlenie schodowe, które wprowadzi element luksusu do Twojego domu.

Kinkiet ścienny