Oprawy wpuszczane | oczka

Praktyczne i wizualnie ciekawe oczka stropowe należą do jednych z najbardziej popularnych lamp, które sprawdzają się niemal w każdym pomieszczeniu. Przy użyciu oczek stropowych możliwe jest wykonanie dowolnej aranżacji wnętrza, eksponując przy tym ciekawe rozwiązania architektoniczne. Ruchome oczka halogenowe doskonale rozjaśnią nawet niskie pomieszczenia, pozwalając uniknąć niepożądanych obszarów zaciemnienia. W poszczególnych egzemplarzach oczek stropowych zastosowano praktyczne rozwiązanie polegające na umieszczeniu wewnątrz oprawy ruchomego reflektora, który optymalnie doświetla wybrany fragment wnętrza.

Oprawa wpuszczana z ramką Mara T018P1Ah116 oczko stropowe minimalistyczne czarne

W zależności od wielkości pomieszczenia oczka stropowe mogą stanowić uzupełnienie oświetlenia centralnego lub też- w większej formacji - samodzielnie rozjaśniać przestrzeń. Oferowane przez nas oczka halogenowe prezentują wystudiowaną, elegancką stylistykę, która w połączeniu z eleganckimi, wysokiej klasy materiałami tworzy wysmakowaną całość nie narzucając wnętrzu stylu, lecz doskonale harmonizując się z jego aranżacją, jednocześnie tworząc komfortowe warunki do codziennej egzystencji.

Oczko stropowe Mini Catli GU10 okrągła oprawa wpuszczana BPM Lighting

Oczka stropowe

Różnorodność nowoczesnych oczek stropowych daje nam możliwość wybranie produktu, który najlepiej spełnia nasze indywidualne oczekiwania i potrzeby. Do naszej dyspozycji są zarówno pojedyncze oczka stropowe, jak i oprawy z kilkoma źródłami światła. Pierścienie mocujące żarówkę mogą być przytwierdzone na stałe lub ruchome, co daje nam możliwość skierowania strumienia światła w odpowiednią stronę. Hermetyczne oczka stropowe z ochroną na wnikanie ciał stałych i wilgoci IP44 (lub wyższą) to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych łazienek. Oczka stropowe mogą być wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED lub posiadać oprawkę na klasyczne żarówki (np. z gwintem GU10). Niewielkich rozmiarów oprawy wpuszczane znajdują zastosowanie w wielu wnętrzach, na przykład w lokalach użytkowych, kuchniach i pokojach dziennych. Mogą pełnić funkcję dodatkowe źródła światła lub oświetlenia dekoracyjnego, na przykład wzdłuż ścian. Nowoczesne oczka stropowe to dyskretne źródło światła, które efektywnie oświetli wnętrza i subtelnie podkreśli ich walory wizualne.

Oczko stropowe Eva S AZ1461 AZzardo dekoracyjna oprawa w kolorze złotym