Spot Light Premium Collection

SPOTLight Premium Collection to zbiór oświetlenia o niezwykle ekskluzywnym charakterze. Dobrze znana naszym Klientom polska marka SPOTLight wyodrębniła grupę lamp, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Sukces kolekcji Premium tkwi nie tylko w niepowtarzalnych projektach i wysokiej jakości wykonaniu, ale również materiałach, które zostały wykorzystane w produkcji. Nowoczesne lampy podłogowe i plafony wykonane z drewna (dębowego, bukowego, sosnowego lub brzozowego), szklane lampy wiszące i kryształowe żyrandole cieszą się popularnością wśród szerokiego grona odbiorców. Na chwilę obecną firma SPOTLight eksportuje swoje projekty do aż czterdziestu sześciu krajów na całym świecie. Odbiorcami jej oświetlenia są duże przedsiębiorstwa i salony oświetlenia, jak również osoby prywatne.

Marka SPOTLight wprowadziła na polski rynek „nową generację” oświetlenia LED. Firma opisuje swoje działania w tym zakresie w następujący sposób: „SPOTLight jest prekursorem stosowania technologii LED 24V w oprawach drewnianych. Charakteryzuje się ona wysokim współczynnikiem mocy, tzw. Power Factor, świadczącym o dużej energooszczędności. Niższa, niż w szeroko stosowanej technologii LED 12V, emisja ciepła przekłada się nie tylko na dłuższą żywotność opraw, ale pozwala również przygotować moduły z większą ilością diod, a tym samym z większą emisją światła. Do produkcji naszych opraw używamy zasilaczy, diod oraz ściemniaczy dotykowych na najwyższym światowym poziomie. Przekłada się to na optymalny efekt oświetleniowy: silne, ciepłe, stabilne światło bez uciążliwego efektu migotania. Moduły LED 24V zabudowane w naszych oprawach oświetleniowych charakteryzują się najwyższą jakością, którą potwierdzamy udzielając na nie 5-letniej gwarancji.”

SPOTLight Premium Collection to efekt długoletniego doświadczenia i ciężkiej pracy wyspecjalizowanej kadry, która łączy najnowsze trendy i wysokiej jakości surowce polskiego pochodzenia tworząc niepowtarzalne oświetlenie dla każdego.