Stoły | stoliki | biurka

Designerskie Stoły, Stoliki i Biurka

Stoły designerskie, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, są produktami stworzonymi z myślą o oryginalnej aranżacji wnętrza. Odpowiednio dobrany stół potrafi zmienić oblicze każdego pomieszczenia w naszym domu. Znajdziesz u nas zarówno duże stoły do jadalni, jak i mniejsze, a nawet kompaktowe egzemplarze. Nasza oferta jest stale rozwijana. Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania naszego sklepu internetowego. Różnorodność naszej oferty sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom.

Stoły designerskie z metalową konstrukcją

Metal wykorzystywany jest do produkcji mebli ze względu na swoją masę, plastyczność i funkcjonalność.

  • Duży ciężar zapewnia stabilność, która w przypadku stołów pełni funkcję jednego z najważniejszych parametrów, które wpływają na naszą decyzję podczas zakupu mebli.
  • Termoplastyczne właściwości metali pozwalają ująć niepowtarzalny styl, poprzez nadanie unikalnych kształtów konstrukcji znajdującej się pod blatem. Przy pomocy odpowiednio ukształtowanego metalu powstają najbardziej designerskie meble (np. nowoczesne stoły do jadalni)
  • Dzięki wytrzymałym właściwościom metalowej konstrukcji można wprowadzać ruchome elementy nadające dodatkowej funkcjonalności. Dzięki temu z łatwością zmontujemy różnego rodzaju stoły rozkładane, oraz takie, które mają możliwość regulacji wysokości.

Nowoczesne stoły rozkładane do jadalni

Designerskie stoły znajdą swoje miejsce w różnych częściach naszego domu. Do jadalni najlepszym rozwiązaniem są drewniane stoły, których konstrukcja wsporcza wykonana jest z litego drewna. Dodatkowo można na nich znaleźć niewielkie metalowe elementy, które służą za szyny lub mechanizmy blokady.

Stoły drewniane są na tyle uniwersalne, że pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i w stylu retro.

Drewniane stoły - różne rodzaje blatów

Wybierając stół, najważniejszą wytyczną jest kształt blatu. Bardzo często zdarza się, że planujemy rozmieszczenie mebli już na etapie planowania pomieszczenia w naszym przyszłym domu, czy mieszkaniu. Do wyboru mamy zarówno niewielkie stoły okrągłe jak i ogromne rozkładane konstrukcje, mogące pomieścić kilkanaście osób naraz.

Rozkładane stoły to świetny nabytek, kiedy chcemy połączyć praktyczność z niewielką ilością zajmowanej powierzchni w naszym salonie.

Należy pamiętać, że inny rodzaj blatu wybierzemy do pomieszczenia w stylu skandynawskim, a inny w stylu nowoczesnym, retro, czy industrialnym.

Najlepsze designerskie stoły w ofercie magiaswiatel.pl

Nowoczesny stół to świetny dodatek do Twojego domu. Szeroki wybór produktów w naszej ofercie pozwoli Ci na znalezienie najlepszych rozwiązań do wnętrza swojego domu. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie internetowym i zamów dla siebie designerskie stoły na każdą okazję!