Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

ZeXt

Polska marka ZeXt to jeden z wiodących producentów oświetlenia na lokalnym rynku. Swoje podstawowe założenia firma określa w następujący sposób:
ZeXt to Innowacyjność - nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby rozpoznawać najnowsze trendy w oświetleniu. W ciągu ostatnich miesięcy wzbogaciliśmy nasz asortyment o ponad 80 produktów i nie zamierzamy na tym poprzestać!
ZeXt to Jakość - każdy produkt poddawany jest wnikliwej i dokładnej kontroli, wykonywanej stacjonarnie w firmie lub w największych ośrodkach badawczych w Polsce. Dzięki temu wiemy, że wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne wymogi Unii Europejskiej, a w ręce naszych klientów trafiają tylko przedmioty najwyższej jakości.
ZeXt to Doświadczenie - w pogoni za innowacjami opieramy się na ogromnym doświadczeniu naszego zespołu oraz całej firmy, która od wielu lat jest obecna w Polsce i ponad 10 krajach UE. Jesteśmy dumni z wiedzy i zaangażowania naszych pracowników. Skupiamy profesjonalistów z wielu dziedzin, którzy pracują wspólnie, aby każdego dnia zagwarantować naszym partnerom najwyższej jakości produkty i obsługę.”
Nie ulega wątpliwości, że budowanie marki na solidnych fundamentach jest gwarancją sukcesu. Efektem pracy wyspecjalizowanej kadry firmy ZeXt są między innymi dostępne w ofercie sklepu Magia Świateł taśmy LED, czy akcesoria oświetleniowe, takie jak czujniki zmierzchu i zasilacze.