Kolekcja Hilton marki TK Lighting - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja Hilton marki TK Lighting - klasyka w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja Hilton marki TK Lighting - klasyka w nowoczesnym wydaniu


TK Lighting jest stosunkowo młodą marką, która szturmem zdobywa rynek oświetleniowy. Firma słynie z wysokiej jakości towarów oraz szerokiej oferty wyboru. W asortymencie marki znajdują się zarówno klasyczne, industrialne, minimalistyczne, jak i nowoczesne modele. Swoistym połączeniem powyższych tendencji jest kolekcja Hilton, która w umiejętny sposób scala klasykę z nowoczesnością. Potwierdzeniem wysokiego poziomu kolekcji jest I Nagroda w Konkursie na Najlepszy Produkt XXVIII Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego Światło 2020 w kategorii oświetlenie mieszkaniowe i dekoracyjne. To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że w kolekcji Hilton udało się połączyć piękne wzornictwo z użytecznością oraz względem technicznym i innowacyjnym. Lampy Hilton pokochali nie tylko specjaliści, ale także klienci, którzy są przekonani, że to ponadczasowe modele, które będą służyć przez lata.


Królewskie złoto i czerń
Złoto już od wieków stanowi symbol bogactwa, ale także wieczności. Ta niezwykła barwa przywodzi na myśl blask słońca, które swoimi promieniami rozświetla całą ziemię. Nic dziwnego, że właśnie ten kolor stanowi jedną z podstaw kolekcji Hilton. Zdecydowano się na połączenie złota z czernią, co błyskawicznie kojarzone jest z szykiem i klasyczną elegancją. Takiej kompozycji nie powstydziłyby się największe gwiazdy Złotej Ery Hollywood. Styl glamour jest utożsamiany z wyrafinowaną elegancją. Jeżeli dodać do tego nutkę nowoczesności, otrzyma się wyjątkowe lampy z kolekcji Hilton. Dostępne są m.in. smukłe lampy podłogowe i efektowne lampy wiszące. Oświetlenie tego typu sprawdzi się w różnego rodzaju wnętrzach. Może być elementem minimalistycznej przestrzeni, w której będzie stanowiło jeden z dominujących akcentów. Będzie pasować także do wnętrz pełnych przepychu, stając się ich integralną częścią. Dzięki bogatej ofercie wyboru bez trudu uda się wybrać lampę pasującą zarówno do wnętrz o dużym, jak i niewielkim metrażu. Połączenie złota i czerni nigdy nie wychodzi z mody. Można mieć pewność, że raz zakupiona lampa będzie służyła przez lata.


Klasyczna biel
Biel kojarzona jest m.in. z doskonałością. Często utożsamiana jest również z barwą światła. Poza symbolicznym znaczeniem biały kolor wybierany jest bardzo często jako dominująca barwa wnętrz. Biel sprawia, że pomieszczenie wygląda na czystsze oraz większe. Bardzo popularne są także białe dodatki. To właśnie one sprawiają, że mieszkanie czy biuro wygląda na idealnie wykończone. W kolekcji Hilton znalazła się cała seria białych lamp. Dostępne są m.in. lampy wiszące z jednym albo z aż czterema źródłami światła. Ponadto w kolekcji znalazły się lampy podłogowe i stołowe. Produkty posiadają solidną konstrukcję, jednak zachowują przy tym delikatność, dzięki czemu równie dobrze sprawdzają się we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Modele z kolekcji Hilton będą pasowały do przestronnego salonu, ale także do przytulnej sypialni. Mogą stać się też częścią biura albo sali restauracyjnej.

 

Polecane produkty
Zobacz wszystkie