Exo

Exo to część Grupo Novolux – hiszpańskiej marki zajmującej się produkcją wysokiej jakości oświetlenia. Opierając się na przeszło trzydziestoletnim doświadczeniu i najnowszych trendach Exo tworzy oświetlenie skierowane do szerokiego grona Klientów. W portfolio marki Exo znajdziemy zarówno lampy w stylu klasycznym, jak i nowoczesne oświetlenie wykorzystujące zaawansowane technologie. Szeroka gama lamp podłogowych, wiszących, stołowych, reflektorów, kinkietów i plafonów dostępnych w sklepie Magia Świateł doskonale obrazuje różnorodność projektów firmy Exo.
Lampy Exo reprezentują wyższy poziom oświetlenia i technologii. Wyrazem tego jest zainteresowanie Klientów na całym świecie. Na chwilę obecną produkty Exo są sprzedawane zarówno w Europie, Azji, jak i w Ameryce. Świadczy to nie tylko o ich wysokiej jakości, ale również o dopasowaniu projektów do potrzeb Konsumenta. Ponadczasowe formy i paleta stonowanych barw nadaje lampom Exo uniwersalnego charakteru. Dzięki temu znajdą one zastosowanie właściwie w każdym wnętrzu, bez względu na stylu, w jakim zostało zaaranżowane.
W dzisiejszych czasach producenci oświetlenia muszą sprostać wymaganiom Klientów – tworzyć oprawy łącząc wysoką jakość i ciekawy design. Marka Exo doskonale wywiązuje się z tego zadania i cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów z całego świata. Jeśli poszukujesz stylowego oświetlenia spełniającego międzynarodowe standardy jakości zapoznaj się ze szczegółową ofertą firmy Exo w sklepie Magia Świateł.