Reflektory | spoty

Reflektory

Dostępne w naszej ofercie reflektory i spoty pozwalają na wyjątkowo ciekawe rozwiązania dekoracyjne oraz praktyczne. Dzięki nim można podświetlić wybrane obszary w pomieszczeniu, używać ich jako głównego lub dodatkowego źródła światła, a także kreować niezwykłe efekty ozdobne, w zależności od tego, jaki nastrój chce się stworzyć w wybranym pomieszczeniu. Ciekawe rozwiązania dekoracyjne oraz praktyczne dają produkty dostępne w naszym sklepie, stworzone przez renomowane marki takie jak AQform, Lumifall, Azzardo czy Labra.

Reflektor Akadi I Amplex minimalistyczna oprawa sufitowa w nowoczesnym stylu

W zależności od upodobań i potrzeby chwili można dzięki nim uzyskać niepowtarzalne aranżacje, cieszące oko i duszę. Reflektory to także lampy techniczne, niezbędne do różnego rodzaju prac precyzyjnych. Warto zadbać o piękne, estetyczne oświetlenie w domowym warsztacie, biurze czy garażu – dzięki temu praca będzie efektywna i wyjątkowo przyjemna.

Reflektor Siena 10W LED AZzardo oświetlenie techniczne natynkowe w kolorze czarnym

Spoty

Aktualnie w ofercie sklepu Magia Świateł znajduje się przeszło sześćset osiemdziesiąt modeli spotów i reflektorów. Należy jednak pamiętać, że dokładamy wszelkich, aby nasze portfolio rozwijało się dynamicznie i spełniało oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Szeroki wybór kształtów, kolorów i źródeł światła sprawia, że każdy znajdzie tu oświetlenie dla siebie. Do Państwa dyspozycji są oprawy na żarówki z gwintem GU10, spoty z modułami LED oraz wiele innych rozwiązań, które pozwolą Ci efektywnie i estetycznie oświetlić pomieszczenia w Twoim domu. W korytarzach i biurach doskonale sprawdzą się tradycyjne oprawy, na przykład w kształcie. Kuchnia, łazienka i pokój dzienny to doskonałe miejsce dla ruchomych opraw, które swoim blaskiem wyeksponują ciekawe detale architektoniczne lub dekoracyjne dodatki. Do łazienki polecamy spoty z ochroną IP44 (lub wyższą), która zapewnia nam bezpieczeństwo i odporność oświetlenia na szkodliwe działanie wody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Reflektor QRLED mini move lens 230V oprawa natynkowa 10048 Aqform