Nowoczesne lampy wiszące AQform

Napisany: 2020-10-19 13:10:04 przez admin


Produkty AQform są gwarancją wysokiej jakości oraz ciekawego designu. Polska marka z sukcesem podbija nie tylko rodzimy rynek oświetleniowy, ale także rynki europejskie. W ofercie firmy znalazły się designerskie i nowoczesne systemy oświetleniowe oraz lampy dekoracyjne. W dzisiejszym tekście chcieliśmy zwrócić uwagę na trzy wyjątkowe kolekcje. Wszystkie są utrzymane w nowoczesnej stylistyce, a jednak znacznie się między sobą różnią. Zapraszamy do zapoznania się z lampami z serii Modern Glass, Cadva oraz Oledrian.


Modern Glass
Minimalizm nie musi być przypisany jedynie do nowoczesnych wnętrz. Proste konstrukcje sprawdzają się praktycznie w każdego rodzaju przestrzeni. Są idealnym uzupełnieniem dla oszczędnych, ale i dekoracyjnych form. Minimalistyczna lampa jest świetną bazą, wokół której można budować wystrój całego pokoju, a nawet mieszkania. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka AQform, w której ofercie znalazła się kolekcja Modern Glass. Do rodziny lamp należą modele o jednym, dwóch i trzech źródłach światła. Do wyboru otrzymuje się odcienie antracytu, bieli, czerni, miedzi oraz złota. Dzięki temu uda się dobrać odpowiedni egzemplarz do wnętrz utrzymanych w ciepłej, ale i w chłodnej tonacji. Kolejny wybór otrzymujemy przy zakupie kloszy. W tym przypadku decyzja rozgrywa się pomiędzy transparentnym, a dymionym szkłem, a także między wersją gładką i tłoczoną. Gdy mamy już wybrany kolor konstrukcji i kloszy oraz ilość źródeł światła, nasuwa się pytanie, na jaki kształt kloszy się zdecydować? Tuba, odwrócony kielich, a może beczka? Każdy egzemplarz ma w sobie coś wyjątkowego. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy Klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.


Cadva
Kolekcja Cadva z pewnością spotka się z uznaniem miłośników geometrycznych form. Minimalistyczne prostokątne oprawy są podwieszane w pozycji poziomej. Są one niezwykle praktyczne, a przy tym stanowią niebanalną dekorację. Do wyboru otrzymujemy modele o jednym, dwóch, trzech, czterech albo aż pięciu źródłach światła. Dzięki temu w ramach jednej kolekcji można skompletować oświetlenie do całego pokoju, a nawet mieszkania. Ciekawym, a zarazem niezwykle funkcjonalnym, rozwiązaniem jest umieszczenie oprawek na żarówki w ruchomych obudowach. W ten sposób zyskujemy możliwość ustawienia kąta padania światła i to z każdej oprawy. Ponadto lampy zostały wyposażone w specjalne linki montażowe, które pozwalają na ustawienie modelu na odpowiedniej dla siebie wysokości. Oprawy są dostępne w aż ośmiu wariantach kolorystycznych do wyboru: białym, czarnym, biało-czarnym, aluminiowym, antracytowym, złotym, ecru oraz czerwonym. Tak bogaty wybór sprawia, że uda się dopasować odpowiedni egzemplarza zarówno do wnętrza utrzymanego w stonowanej kolorystyce, jak i do pokoju przepełnionego wyrazistymi barwami.


Oledrian
Kolekcja lamp Oledrian jest doskonałym przykładem tego, jak niesamowity efekt mogą wywierać proste geometryczne formy. Jest to oryginalny projekt, który przyciąga wzrok swoim nietuzinkowym kształtem. Model powstał z prostokątnych paneli, które połączone razem tworzą nieregularną, geometryczną bryłę. Oprawa jest dostępna w aż siedmiu wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, aluminiowym, antracytowym, złotym, miedzianym oraz szarym. To perfekcyjny model do designerskiego mieszkania. Ze względu na swoje spore gabaryty lampa najlepiej prezentuje się w przestronnych wnętrzach. Świetnie sprawdzi się w szykownym salonie, ale także w przestrzeni hotelowej albo restauracyjnej. Nowoczesne lampy mają rożne odsłony. Niektóre zaskakują minimalizmem, a inne skomplikowaną formą. Pewne jest, że w ofercie Magii Świateł znajdą Państwo wiele niesamowitych modeli, które skutecznie odświeżą charakter wnętrza.