Galerie i kinkiety nad obrazy - rzuć światło na sztukę

Galerie i kinkiety nad obrazy - rzuć światło na sztukę

Wydawać by się mogło, że dzieła sztuki w przestrzeni domowej nie znajdują już miejsca. Nic bardziej mylnego! Sztuka wciąż jest obecna w naszym domu, jednak przyjmuje nieco inną formę. Popularne stały się wielkoformatowe fotografie, postery z hasłami motywacyjnymi, a także płaskorzeźby. Bez względu na to, jaki charakter mają dekoracje ścienne wykorzystane w naszym wnętrzu - wszystkie zasługują na odpowiednie oświetlenie. W ofercie sklepu Magia Świateł znajduje się przeszło sto dwadzieścia opraw ściennych, które swoim blaskiem podkreślą walory estetyczne obrazów i plakatów, jednocześnie pełniąc funkcję dodatkowego źródła światła. W dzisiejszym artykule prezentujemy przegląd form, kolorów i stylów kinkietów i galeryjek najbardziej znanych marek. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo wśród nich oświetlenie godne zarówno dziecięcych obrazków jak i dzieł znanych malarzy.

Spot Light Premium Collection to linia drewnianych opraw oświetleniowych polskiej produkcji. Kinkiety Smal to esencja nowoczesności i funkcjonalności, która zachwyca swoją prostotą. Poziome oprawy wyposażone w funkcję zmiany natężenia światła dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych - bieli, orzecha, brzozy oraz olejowanego dębu. Ledowe kinkiety Smal doskonale skomponują się z nowoczesnymi aranżacjami, tak o ciepłej, jak i chłodnej kolorystyce.

Kinkiet Smal SPOTLight Premium Collection drewniana oprawa w nowoczesnym stylu

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-smal-spotlight-premium-collection-drewniana-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Kolejnym przykładem nowoczesności jest kinkiet nad obraz Mondrian marki Astro Lighting. Wykonana z wysokiej jakości aluminium oprawa dostępna jest w trzech wariantach wielkościowych i czterech uniwersalnych kolorach. Zintegrowane źródło światła typu LED gwarantuje wysoką jakość oświetlenia. Oprawy Mondrian, ze względu na swoją minimalistyczną nowoczesną budowę i barwę doskonale sprawdzą się we wnętrzach o oficjalnym charakterze - na przykład w biurach i gabinetach.

Kinkiet nad obrazy Mondrian 600 7889 Astro Lighting

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-nad-obrazy-mondrian-600-7889-astro-lighting

Oprawa ścienna Tornado polskiej marki Zuma Line to prawdziwa burza pośród kinkietów nad obraz. Ciekawie zagięta obudowa i jednolicie chromowana barwa tworzą całość o designerskiej stylistyce. Kinkiety Tornado nie tylko oświetlą Twoje dzieła sztuki, ale jednocześnie same staną się nowoczesną dekoracją. Podobnie jak dwie poprzednie propozycje, także i ta jest wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED.

Kinkiet Tornado 1376 Zuma Line nowoczesna oprawa ścienna

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-tornado-1376-zuma-line-nowoczesna-oprawa-scienna

Włoska marka Ideal Lux słynie z różnorodności swojego portfolio. Znajdziemy w nim nowoczesne i designerskie oświetlenie, jak również klasyczne formy, które od lat królują na rynku. Przykładem takiego “klasyku” wśród oświetlenia są kinkiety z serii Mirror-20. Te ruchome oprawy dostępne w kolorze mosiądzu, chromu i patyny to prawdziwe perełki, które efektywnie oświetlą dekoracje ścienne w Twoim domu. Możliwość poruszania źródłem światła pozwoli Ci ustawić odpowiedni kąt padania strumienia świetlnego i znacznie zwiększy komfort użytkowania lampy.

Kinkiet Mirror-20 AP2 031507 Ideal Lux oprawa nad lustro w kolorze mosiądzu

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-mirror-20-ap2-031507-ideal-lux-oprawa-nad-lustro-w-kolorze-mosiadzu

Na koniec oprawa, która wyglądem nie przypomina tego, co przychodzi nam na myśl kiedy słyszymy hasło “oświetlenie obrazu”. Kinkiety z kolekcji Frame projektu firmy Markslojd mają na celu oświetlić nasze dekoracje nie tylko od góry, ale otulić je swoim ciepłym światłem. Wykorzystując kilka opraw Frame w różnym położeniu i wielkości, w połączeniu z rodzinnymi zdjęciami mamy możliwość stworzenia niepowtarzalnej dekoracji o niepowtarzalnym charakterze.

Kinkiet Frame 107363 Markslojd czarna oprawa w nowoczesnym stylu

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-frame-107363-markslojd-czarna-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Polecane produkty
Zobacz wszystkie