Hinkley

Pasją marki Hinkley Lighting jest tworzenie świetlnych rozwiązań, które pomogą ich Klientom osiągnąć pełne urzeczywistnienie ich projektów i wizualizacji oświetleniowych we własnych domach i mieszkaniach. Hinkley Lighting, z małej firmy założonej na początku XX wieku, stał się obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych firm produkujących wysokiej klasy oświetlenie. Lampy Hinkley Lighting cechują się wysokiej jakości materiałami, wyróżniającym designem oraz misternym, dokładnym wykonaniem z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

W naszej ofercie znajdą Państwo zachwycające żyrandole tej unikatowej marki. Są to zarówno żyrandole klasyczne, nawiązujące formą do wzornictwa XIX i XX wieku. Kinkiety Hinkley w kształcie świeczników czy ekskluzywne żyrandole kryształowe, idealne dla miłośników stylu glamour. W modernistycznych czy minimalistycznych wnętrzach swoje miejsce znajdą żyrandole nowoczesne, cechujące się nowatorskim wzornictwem z zachowaniem niezmiennie doskonałej precyzji wykonania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Hinkley Lighting i zachwycenia się ich niepowtarzalnymi projektami.

W portfolio firmy Hinkley Lighting znajdziemy również szeroką gamę oświetlenie łazienkowego i zewnętrznego. Lampy należące do tych kategorii zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Producent dołożył wszelkich starań aby oświetlenie działało bez zarzutów nawet w najtrudniejszych warunkach, takich jak wysoka wilgotność powietrza i skrajnie niskie lub wysokie temperatury.