Kaspa

Marka KASPA jest jedną z renomowanych polskich firm, zajmujących się produkcją oświetlenia. W myśl przysłowia “Cudze chwalicie, swego nie znacie” chcemy przybliżyć Państwu sylwetkę tego producenta oraz zadziwiająco bogatego portfolio, które stworzył.
“Odkryli, że potrzeba światła może być tak dotkliwa, jak głód.” - Stephen King
Tym cytatem założyciele firmy otwierają na swojej stronie  zakładkę “O nas”. Dalszy tekst tłumaczy, dlaczego idealnie odnosi się on do historii powstania marki KASPA. Jej twórcy aż przez piętnaście lat snuli marzenia o własnej kolekcji, podróżowali po świecie poznając najnowsze rozwiązania, trendy i nabierając niezbędnego doświadczenia. Na tak zbudowanych solidnych fundamentach powstała firma KASPA, która przy użyciu rodzimych surowców tworzy wysokiej jakości lampy. Jednym z głównych założeń marki KASPA jest oryginalność projektów, a ich oferta doskonale to obrazuje. Zainspirowani lokalną i zagraniczną modą precownicy firmy KASPA stworzyli niezwykle bogate portfolio, które zawiera aż pięćdziesiąt pięć kolekcji zaprojektowanych w rozmaitych stylach - klasycznym, nowoczesnym, design i innych. Bujna wyobraźnia idąc w parze w ręcznym wykonaniem pozwala tworzyć niepowtarzalne formy, które swoją indywidualnością nadadzą Twoim wnętrzom wyjątkowego wyrazu, a mnogość wariantów kolorystycznych artykułów ułatwią dopasowanie ich do aranżacji w rozmaitej kolorystyce. Lampy wiszące, stołowe, podłogowe, kinkiety i żyrandole znajdą swoje miejsce w pomieszczeniach taki jak pokój dzienny, sypialnia, kuchnia lub biuro.

Lampy KASPA

Lampy KASPA to idealny dodatek do każdego wnętrza. Oczywiście różnorodność rodzajów lamp w kolekcji KASPA jest tak duża, że nie sposób wymienić każdą z nich. Co ważne, każde lampy czy to lampy wiszące, lampy sufitowe, lampy stojące są w całości produkowane w Polsce i do ich wytworzenia wykorzystywane są polskie surowce. Niweluje nam to do minimum czas oczekiwania na zamówienie danej lampy KASPA. Przy okazji wspiera krajową gospodarkę.

Polski producent lamp w swoim asortymencie oferuje lampy w niebanalnej, a zarazem minimalistycznej formie, które wyróżnia bardzo wysoka estetyka wykonania. Produkty KASPA to prostota i piękno w jednym. Klasyczne kolory w podstawie w połączeniu z designerskim kloszem sprawiają, że lampy nabierają charakteru. Kolory, w jakich występują to klasyczna biel, czerń i miedź. Klosze w zależności od upodobania można dobrać kolorystycznie, czy to jeśli chodzi o materiałowy abażur (pełna gama kolorystyczna) czy o kolor szkła (białe, przydymione, przeźroczyste).

Oświetlenie ledowe, jakie dostarcza nam polska firma KASPA cieszy się dużym uznaniem dla ludzi lubiących wnętrza w stylu skandynawskim czy nowoczesnym. Lampy wiszące, oświetlenie techniczne, plafony, stylowe lampy stołowe to właśnie lampy KASPA - odpowiadające Państwa potrzebom, w nowoczesnym stylu.

Dodatkowym atutem lamp KASPA jest możliwość ich łączenia ze sobą. Idealnie dobiorą Państwo w tym samym stylu lampy sufitowe, podłogowe czy kinkiety. Dzięki takim zestawieniom wnętrze będzie spójne i nabierze stylowego wyglądu. Każde źródło oświetlenia będzie pełnić swoją rolę, dopełniając wystrój wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów KASPA. Szeroki wybór lamp z pewnością zadowolą najbardziej wymagających klientów.