Oświetlenie zewnętrzne - gwarancja niezapomnianych chwil w ogrodzie

Oświetlenie zewnętrzne - gwarancja niezapomnianych chwil w ogrodzie

Niespełna kilka lub kilkanaście lat temu dla większości z nas oświetlanie otoczenia domu mogło wydawać się absurdalne. W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi już oświetlenie bramy, ogrodowych alejek czy tarasu. W dzisiejszym artykule bliżej przyjrzymy się rodzajom oświetlenia zewnętrznego oraz możliwościom wykorzystania każdego z nich. Nie ulega wątpliwości, że światło może zmienić oblicze Twojego ogrodu i podkreślić jego naturalne walory.

 

W ostatnim czasie hitem na rynku oświetleniowym są girlandy, zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nie ulega wątpliwości, że jest to najbardziej dekoracyjna wersja lampy, które możemy wykorzystać na zewnątrz. Na stronie Magii Świateł dostępne są girlandy ogrodowe polskiej marki Kolorowe Kable. Do naszej dyspozycji są łańcuchy w kolorze białym lub czarnym o długości dziesięciu, dwudziestu lub nawet trzydziestu metrów! Girlandy o tak okazałych rozmiarach doskonale sprawdzą się nie tylko jako oświetlenie, ale również jako dekoracja, która wprowadzi romantyczną atmosferę na nasze patio, balkon lub do altany. Zarówno przewody zasilające, jak i żarówki wykorzystywane w girlandach ogrodowych są przystosowane do działania w zróżnicowanych warunkach, jakie panują na zewnątrz. Stopień odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci IP44 to gwarancja ochrony przed ciałami stałymi o wielkości powyżej milimetra oraz przed kroplami padającymi pod dowolnym kątem i ze wszystkich stron, na przykład przed deszczem.

https://www.magiaswiatel.pl/girlandy-ogrodowe

Girlanda ogrodowa Kolorowe kable

Lampy stojące, które możemy zastosować w naszym ogrodzie mogą przyjąć rozmaite formy. W naszej ofercie znajdują się klasyczne lampy w postaci pionowych słupków, niewielkich rozmiarów oprawy wbijane w ziemię, wysokie na kilka metrów latarnie przypominające starodawne oświetlenie uliczne, a także designerskie oprawy, które dzięki wbudowanym akumulatorom możemy przenosić i ustawiać w dogodnym dla nas miejscu. Ogrodowe lampy stojące to nie tylko źródło światła, które pozwoli spędzać wieczory z przyjaciółmi na tarasie, to także gwarancja bezpiecznego wjazdu na posesję lub poruszanie się po ogrodowych alejkach. Podobnie jak lampy stosowane wewnątrz budynków oświetlenie zewnętrzne jest projektowane w rozmaitych stylach - od klasycznego po design. Tak szeroki wachlarz modeli pozwala dobrać wariant, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom i trafia w nasz gust.

https://www.magiaswiatel.pl/lampy-ogrodowe-stojace

Latarnia Vera Markslojd

Kinkiety zewnętrzne to doskonały pomysł na oświetlenie tarasów i altan oraz boczne oświetlenie domów, które ułatwi nam poruszanie się wokół niego po zmierzchu. W połączeniu z dopasowanymi stylistycznie lampami stojącymi lub sufitowymi stworzą dodatkowo nowoczesną, niezobowiązującą dekorację. Zewnętrzne lampy ścienne, które znajdują się w ofercie naszego sklepu prezentują rozmaite style. Znajdą tu Państwo zarówno nowoczesne oprawy w stylu minimalistycznym, jak i dekoracyjne, luksusowe kinkiety o klasycznej stylistyce. Niezależnie od wybranego wariantu, kinkiety zaprojektowane i stworzone przez najlepsze polskie i zagraniczne marki, z pewnością staną się zachwycającą ozdobą każdego ogrodu.

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiety

Kinkiet Luna Hinkley

Zewnętrzne oświetlenie sufitowe to idealny sposób na zaaranżowanie głównego źródła światła na zadaszonym patio, tarasie lub w ogrodowej altanie. Oświetli ono dużą powierzchnię, dając użytkownikom poczucie komfortu podczas wieczorny, a nawet nocnych spotkań w gronie przyjaciół, na przykład podczas grilla. W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju lampy, zarówno dekoracyjne, jak i nowoczesne, o niezobowiązującej formie.

Niezależnie od walorów wizualnych, które jako pierwsze przyciągają naszą uwagę, plafony zewnętrzne dostępne w naszym sklepie cechują się nienaganną jakością wykonania oraz gwarancją trwałości. Ze względu na ich przeznaczenie – oświetlania zewnętrznego – są także odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, deszcz zacinający z dowolnego kierunku czy bardzo niskie lub ekstremalnie wysokie temperatury.

https://www.magiaswiatel.pl/lampy-zewnetrzne-sufitowe

 

Plafon Box Astro

Polecane produkty
Zobacz wszystkie