Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Plumen

Na oficjalnej stronie marka Plumen przedstawia się w następujący sposób:

Ile żarówek potrzeba, aby zmienić ludzi?

Plumen wierzy, że możliwe jest zainspirowanie do przyjęcia wydajnych technologii oświetleniowych poprzez tworzenie pięknych “dla oka” i pięknych w użyciu produktów

oświetleniowych. Łącząc kreatywność, technologię, design i sztukę, aby stworzyć nowy, ekscytujący świat wydajnego oświetlenia. Wprowadzanie projektu bez kompromisów dla wszystkich.

 

Świeże myślenie

Nie mogliśmy uwierzyć, że skromna żarówka - symbol nowych pomysłów - tak naprawdę nie ewoluowała od prawie 150 lat. W tym miliardowym przemyśle brakowało żarówki, która podekscytowałaby ludzi kwestią wydajności energetycznej, więc postawiliśmy sobie wyzwanie, aby ją stworzyć. Znowu przemyśleliśmy żarówkę CFL, przywróciliśmy świeżość diodom LED i jesteśmy teraz w drodze, aby dać inteligentne oświetlenie.”

 

Produkty firmy Plumen, zarówno dekoracyjne żarówki o nietuzinkowych kształtach, jak i nowoczesne oprawy dowodzą, że firma ta sumiennie realizuje swoje założenia. Artykuły oświetleniowe Plumen są propozycją dla osób poszukujących nowoczesnego, odważnego oświetlenia, które podkreśli indywidualny charakter naszych wnętrz.