Reflektory na szynoprzewody LED

Ruchome reflektory LED na szynoprzewody to jedno z najbardziej funkcjonalnych źródeł światła. Możliwość zmiany ich ustawienia pozwala efektywniej oświetlić wybrane przez nas powierzchnie i obiekty. Reflektory mogą przyjmować dwie formy - mocowane do powierzchni sufitu lub do szynoprzewodu. Reflektory na szynoprzewody często spotykamy w sklepach, restauracjach, ale także w pomieszczeniach domowych. Kilka reflektorów przymocowanych do szynoprzewodu doskonale sprawdzą się jako oświetlenie w kuchni lub biurze. Ogromnym atutem reflektorów na szynoprzewody jest możliwość zmiany ustawienia nie tylko źródła światła, ale również poszczególnych reflektorów względem siebie.

Reflektor Stinger Pure 80 12W Adaptor 3F 7.1883 Labra

W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy reflektory na szynoprzewody wiodących producentów oświetlenia technicznego. Marki takie, jakie Dobac LEDLabra czy AQform projektują wysokiej jakości reflektory na szynoprzewody z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych - na przykład źródeł światła typu LED. Reflektory LED na szynoprzewody zaliczne są do oświetlenia technicznego, nie wyklucza to jednak dekoracyjnych form, które dodatkowo staną się efektownym elementem aranżacji. W naszej ofercie znajdą Państwo proste reflektory w kształcie walca, kopuły lub sześcianu, jak również oprawy umieszczone  na wysięgnikach o różnej długości.

Projektor szynowy Ferit 6600 BPM

Szynoprzewody oświetleniowe LED

Oświetlenie techniczne coraz częściej spotkać można nie tylko w lokalach użytkowych, na przykład w sklepach odzieżowych, ale również w pomieszczeniach domowych. Funkcjonalne szynoprzewody oświetleniowe LED doskonale sprawdzają się w kuchni, gdzie efektywnie oświetlają blaty i dają nam swobodę ustawienia poszczególnych reflektorów. Z powodzeniem wykorzystamy je również w przestronnym salonie lub biurze, gdzie nie tylko będą wysokiej jakości źródłem światła, ale również dopasują się do nowoczesnej, nieskomplikowanej aranżacji. Możliwość przesuwania reflektorów na szynoprzewodach daje nam ogromną swobodę montażu. Dodatkowo same szynoprzewody mogą być przymocowane do powierzchni sufitu, wpuszczone w sufit lub podwieszone na specjalnych linkach. Nie ulega wątpliwości, że nowoczesne szynoprzewody oświetleniowe LED to niezwykle funkcjonalne oprawy, które dodatkowo cechuje wyjątkowo uniwersalna stylistyka. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty sklepu Magia Świateł!

Reflektor Trade 619C-L0145A-01 3F Exo