UMMO

 


Marka UMMO to „młody”, prężnie rozwijający się producent oświetlenia, który niedawno pojawił się na liście naszych ulubieńców. Nowoczesne projekty kolekcji tej firmy zachwyciły nas swoją uniwersalnością i niezobowiązującym charakterem. Lampy wiszące, plafony, lampy stołowe i kinkiety, których forma opiera się na prostych, geometrycznych kształtach, a kolorystyka ogranicza się do czerni i bieli znajdą zastosowanie właściwie w każdym wnętrzu. Możemy wiele mówić o zaletach, które dostrzegamy w lampach UMMO, jednak dobra marka najlepiej „broni się” sama. Firma UMMO prezentuje swoje założenia i cele w bardzo ciekawy sposób:
UMMOżliwia projektantom codzienną realizację marzeń o projektowaniu lamp.
UMMOżliwia tworzącemu ją zespołowi podsycanie i zaspokajanie wewnętrznego łowcy, przez poszukiwanie wysokiej jakości materiałów i półproduktów do wytwarzanych lamp.
UMMOżliwia urozmaiconą i ciekawą pracę z osobami biorącymi udział w poszczególnych etapach powstawania lamp.
UMMOżliwia swoim klientom oświetlanie wnętrz lampami wyjątkowymi, składanymi ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów dostępnych w Polsce.”

Firma UMMO w swoich projektach wykorzystuje najwyższej jakości materiały - na przykład metal, szkło, bawełnę czy poliester. Stonowana kolorystyka lamp UMMO - połączenie czerni i bieli doskonale dopełnia się z kolorystyką detalu jakim jest przewód zasilający. Ten niewielki i z pozoru nieznaczący element dostępny jest w aż sześciu wariantach do wyboru — białym (bawełna), czarnym (bawełna), szarym (bawełna), białym (poliester), czarnym (poliester) oraz zig zag czarno-biały (poliester). 

Oświetlenie projektu firmy UMMO zostało stworzone z myślą o oświetlaniu wnętrz zaaranżowanych w nowoczesnym, designerskim lub rustykalnym stylu. Minimalistyczne lampy doskonale wkomponują się w wystrój pokoi dziennych, sypialni, kuchni lub pomieszczeń biurowych. Fenomenem lamp marki UMMO jest fakt, że ich prostota nie wyklucza ich dekoracyjnyego charakteru. Dzięki temu lampy ten będą nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję, ale staną się również dodatkową ozdobą Twoich czterech kątów.