ARTEMODO jako autoryzowany dystrybutor Grupo Novolux

ARTEMODO jako autoryzowany dystrybutor Grupo Novolux

Grupo Novolux to międzynarodowy producent oświetlenia z blisko 40-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu instalacji oświetleniowych. Jej portfolio znane jest branżowym ekspertom ze wszystkich kontynentów, zaś każda premiera nowej kolekcji budzi zainteresowanie portali z najdalszych zakątków świata. Dlaczego to właśnie Grupo Novolux przyciągnęła dziś naszą uwagę? Ze względu na wyjątkowy ruch biznesowy, który odbił się szerokim echem dosłownie w całej branży oświetleniowej, na całym świecie. Z początkiem lipca 2019 roku ARTEMODO, czyli firma stojąca za Waszym ulubionym sklepem z instalacjami oświetleniowymi stała się autoryzowany dystrybutorem tej grupy. Grupo Novolux zyskała nowy kanał sprzedaży, rozszerzając możliwości dotarcia do nowych klientów, my zaś wzbogaciliśmy naszą ofertę o absolutnie obłędne oprawy oświetleniowe tej producenta. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Wyjątkowa historia Grupo Novolux — od ogrodu do salonu

Zanim przedstawimy Wam marki, zrzeszane pod nazwą Grupo Novolux, poznajmy nieco bliżej jej dzieje. Grupa została powołana do życia w słonecznej Barcelonie w Hiszpanii, w 1981 roku. Lampy tworzone w ramach Grupo Novolux trafiają aż do 50 krajów z całego świata, zaś jej działania początkowo koncentrowały się przede wszystkim na dostarczeniu klientom zewnętrznych opraw oświetleniowych najwyższej jakości, a więc takich, które nie tylko skutecznie oświetlą drogę do domu czy rozproszą mrok w ogródku, ale będą się przy tym doskonale prezentować; świecą, lecz przy tym również i zdobią. Z czasem okazało się, że popularność Grupy Novolux rośnie, a klienci chcą więcej. Efektem tego galopującego zainteresowania było zwrócenie się założycieli grupy również w stronę dekoracyjnego oświetlenia wewnętrznego. Tworzący dla marek Grupo Novolux projektanci i tym razem zaskoczyli, tworząc oprawy delikatne, subtelne i finezyjne, tak różne od klasycznego oświetlenia ogrodowego, garażowego czy warsztatowego.

Oświetlenie zewnętrzne marki Dopo — zwykłe i niezwykły lampy ogrodowe

Przejdźmy zatem do konkretów, czyli do poszczególnych marek. Pierwsza z nich to Dopo, a więc znana tym z Was, którzy przynajmniej raz zrobili większy research w temacie zewnętrznych instalacji oświetleniowych. W portfolio Dopo znajdziemy wszystko, czego potrzebujesz, by Twój ogród oraz Twoja posesja budziła zazdrość sąsiadów z całej okolicy. Stojące lampy zewnętrzne w świecie Dopo występują w wydaniu bardziej oraz mniej klasycznym. Te drugie wyróżniają się obrotową głowicą, dzięki czemu możesz regulować kierunek padania światła. Ale Dopo ma w zanadrzu również wiele niestandardowych, niekonwencjonalnych opraw zewnętrznych, takich jak chociażby modele Sibila, Nure czy Solei. Jesteśmy przekonani, że chociażbyś przeczesał całe osiedle, tak niezwykłych lamp nie uświadczysz w niczym ogrodzie!

Lampy najazdowe Dopo — czym się wyróżniają, kto ich potrzebuje

Oprócz klasycznych opraw ogrodowych, Dopo oferuje swoim klientom również tak zwane lampy najazdowe, czyli modele stworzone z myślą o tym, by można było je zdepnąć, a nawet wręcz po nich przejechać. Wyróżnia je nie tylko typowa dla oświetlenia zewnętrznego odporność na ciężkie warunki atmosferyczne, ale i na nacisk. Lampy najazdowe polecamy więc tym z Was, którzy zastanawiają się, jak oświetlić podjazd czy prowadzący do domu chodnik. Równie skutecznie sprawdzą się jako oświetlenie elewacji. Aby sprostać wymaganiom swoich klientów, marka Dopo rozszerzyła swoje portfolio nie tylko o lampy, ale i listwy najazdowe, idealne dla właścicieli większych posesji. Teraz możesz beztrosko podążać w stronę światła, nie obawiając się, że nadepniesz na lampę, kończąc przy tym jej żywot.

Spektakularne lampy Exo do każdego pomieszczenia

Jako drugiej przyjrzyjmy się marce Exo, czyli dekoracyjnemu oświetleniu wewnętrznemu. I wiecie co? Już po kilku pierwszych lampach jesteśmy w niej zakochani! Exo reprezentuje właśnie to, co w oprawach oświetleniowych cenimy najbardziej — uniwersalność, prostotę, a przede wszystkim skuteczność. Kolekcje takie, jak DIAGONAL to czysta rozkosz dla oczu, ale i cenny nabytek dla każdego domostwa. Tworzą ją lampy stołowe w dwóch rozmiarach, lampy podłogowe, wiszące, a nawet kinkiety, co tylko potwierdza holistyczne podejście Exo do tematu oświetlenia. Twórcom tej marki naprawdę zależy, by do Twojego domu trafiło to, co najlepsze — nieważne, czy szukasz oprawy sufitowej, naściennej czy też stojącej.

Kompromisom mówimy stanowcze „nie”, czyli królewskie oświetlenie do łazienki

Na markę Exo błyskawicznie natknie się także każda osoba, poszukująca efektownego oświetlenia do łazienki. Nie wolno zapominać, że do tego pomieszczenia zakupić należy dedykowane oprawy, które dobrze zniosą wilgoć. Twórcy Exo poszli o krok dalej i nie ograniczyli się wyłącznie do funkcjonalności. Modele TIEL, ALIN czy TEK to lampy idealnie do oświetlenia lustra, zaś kinkiety DICK i SUN sprawią, że szykując się do wyjścia, poczujesz się niczym hollywoodzka gwiazda!

Chociaż skupiliśmy się dzisiaj na dwóch markach — Dopo oraz Exo — to warto pamiętać, że w skład Grupo Novolux wchodzą jeszcze Cristher i Indeluz. Przyglądamy się im uważnie i jeśli tylko coś wpadnie nam w oko, dołożymy wszelkich starań, by znalazło się w naszej ofercie. Tymczasem jako autoryzowany dystrybutor raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z ofertą marek Dopo i Exo, która w naszej firmie skradła już wszystkie serca!

Polecane produkty
Zobacz wszystkie