AZzardo - nowości na rok 2019

AZzardo - nowości na rok 2019

W naszej ofercie nieustannie pojawiają się nowe projekty i marki, które cieszą się popularnością na całym świecie. W dzisiejszym artykule chcemy przybliżyć Państwu ofertę dobrze wszystkim znanego producenta - polskiej firmy AZzardo. Nie ulega wątpliwości, że aktualnie lampy AZzardo najliczniej występują w naszej ofercie - na stronie Magia Świateł obecnie dostępnych jest ponad tysiąc lamp tego producenta. Fenomenem tej marki jest to, że każdy z projektów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Szeroka gama barw i kształtów cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku oświetleniowym na terenie całej Europy. Poniżej przedstawiamy kilka projektów marki AZzardo, które niedawno pojawiły się w naszej ofercie. Stanowią one tylko niewielką część nowości AZzardo dostępnych na stronie Magii Świateł - a to jeszcze nie koniec! :)

Terata - styl industrialny

W skład kolekcji Terata wchodzą lampy wiszące z jednym lub trzema źródłami światła. Oprawki na żarówki z gwintem E27 zostały okryte ażurowymi kloszami, wykonanymi z metalowych prętów. Czarna konstrukcja doskonale współgra z drewnianym elementem, który łączy go z przewodem zasilającym. Wykorzystując żarówki dekoracyjne, które będą dobrze wyeksponowane, podkreślimy walory wizualne lamp Terata. Pojedyncze lampy z tej serii doskonale sprawdzą się właściwie w każdym wnętrzu - pokoju dziennym, kuchni, sypialni, jak również w pokoju nastolatka. Listwa z trzema źródłami światła światła idealnie  oświetli stół w jadalni lub kuchenną wyspę.

Lampa wisząca Terata AZ2948 AZzardo

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-terata-az2948-azzardo-czarna-oprawa-w-industrialnym-stylu

Kaja - nowoczesny minimalizm

Lampy podłogowe z kolekcji Kaja to kolejny niezwykle uniwersalny projekt marki AZzardo. Do tej pory dostępna jedynie w kolorze czarnym lampa, pojawiła się niedawno w nowej, białej odsłonie. Lampy Kaja wyróżniają się na tle pozostałych artykułów dostępnych na rynku oświetleniowym. Oprawa ta przyciąga uwagę swoim minimalizmem i nowoczesnością. Na pionowym słupku umieszczono klosze o kształcie ściętego stożka. Oprawy umieszczone są na ruchomych wysięgnikach, co umożliwia zmianę ich położenia oraz kąta padania strumienia światła. Dzięki stonowanej kolorystyce i prostej formie lampa Kaja z łatwością dopasuje się do aranżacji w stylu nowoczesnym i design. Z powodzeniem zastosujemy ją w biurze, sypialni lub pokoju dziennym.

Lampa podłogowa Kaja AZ2863 AZzardo

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-podlogowa-kaja-az2863-azzardo-biala-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Niang - nowoczesna funkcjonalność

Niang to kolekcja nowoczesnych lamp stołowych, które charakteryzuje minimalizm i prostota. Całość o wysokości pięćdziesięciu pięciu centymetrów składa się z metalowej podstawy i tekstylnego klosza w kształcie walca o średnicy trzydziestu siedmiu centymetrów. Dostępna w dwóch kolorach - czarnym i białym lampa stołowa Niang została wyposażona w funkcję regulowania natężenia światła. Ta cecha sprawia, że lampy z tej serii doskonale sprawdzą się w roli lampki nocnej lub oświetlenia stolika kawowego w pokoju dziennym. Stonowane kolory i maksymalnie uproszczona budowa pozwolą z łatwością dopasować lampy Niang do aranżacji w nowoczesnym i designerskim stylu.

Lampa stołowa Niang AZ2916 AZzardo
https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-niang-az2916-azzardo-nowoczesna-oprawa-z-kolorze-czarnym

Biram - oświetlenie dekoracyjne w nowoczesnym stylu

Lampy wiszące z kolekcji Biram zachwycają swoim nietuzinkowym wyglądem. Na dwóch pasach wykonanych z wysokiej jakości ekologicznej skóry umieszczono poziomą belkę, na której znajduje się pięć ruchomych reflektorów. Lampy Biram dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - czarno-złotym i czarno-chromowym. Możliwość poruszania źródłami światła oraz regulowania wysokości lampy przy pomocy pasów znacznie zwiększa komfort użytkownika. Oprawy z tej kolekcji doskonale sprawdzą się jako główne źródło światła w pokojach dziennych i sypialniach lub jako oświetlenie stołu lub wyspy w kuchni.

Lampa wisząca Biram AZ2637 AZzardo

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-biram-az2637-azzardo-czarno-zlota-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Almeria - esencja prostoty i nowoczesności

Oprawy ścienne z kolekcji Almeria to podręcznikowy przykład nowoczesnego oświetlenia w wydaniu maxi. Tekstylne klosze w kształcie walca zostały podwieszone na przewodzie zasilającym tworząc całość o wysokości aż stu trzydziestu pięciu centymetrów! Nie ulega wątpliwości, że tak duże rozmiary czynią z kinkietów Almeria nowoczesnym element dekoracyjny, który przyciągnie uwagę Twoich gości. Klosze lamp Almeria dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych - białym, szarym oraz czarnym. Oprawki na żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W umożliwiają również zastosowanie żarówek typu LED, które są gwarancją wysokiej jakości oświetlenia i oszczędności energii.

Kinkiet Almeria AZ2611 AZzardo

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-almeria-az2611-azzardo-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-czarnym

Polecane produkty
Zobacz wszystkie