DOBAC - nowoczesne lampy LED

DOBAC - nowoczesne lampy LED

DOBAC to przede wszystkim ludzie. Tworzymy zespół, który kocha to co robi. Razem tworzymy światło.

 

W tych trzech krótkich zdaniach firma DOBAC prezentuje filozofię swojej pracy. Ta belgijska marka zajmuje się produkcją wysokiej jakości oświetlenia technicznego w nowoczesnym stylu. Zamiłowanie do pracy przy oświetleniu w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi pozwala firmie DOBAC tworzyć najwyższej jakości lampy w przystępnych cenach. Udział w targach oświetleniowych i nawiązywanie współpracy w wyłącznymi dystrybutorami ma umożliwić wejście marki na rynek w Stanach Zjednoczonych i na Bliskim Wschodzie. Strategia firmy DOBAC na najbliższy czas nie tylko zakłada powiększenie grona odbiorców, ale również swojej oferty. Na chwilę obecną w portfolio firmy DOBAC znajduje się szesnaście rodzin lamp, łącznie pięćdziesiąt dwa modele w różnych konfiguracjach dopasowanych do indywidualnych potrzeb Konsumentów. W dzisiejszym artykule chcemy, prezentując kilka przykładowych projektów marki DOBAC, przybliżyć naszym Czytelnikom sylwetkę samego producenta. Mamy nadzieję, że wśród wybranych przez nas produktów każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Sagitta - oświetlenie ogrodowe

 

Lampy stojące z kolekcji Sagitta zostały przystosowane do zastosowania na zewnątrz. Podwyższona odporność na wnikanie ciał stałych i wilgoci (IP65) gwarantuje sprawne i bezproblemowe działanie w trudnych warunkach, na przykład w deszczu. Szare, czarne i białe lampy z serii Sagitta dostępna są w trzech wariantach wielkościowych:

  • S - wysokość 23cm, średnica 5,6cm,
  • M - wysokość 26cm, średnica 8cm,
  • L - wysokość 31cm, średnica 11cm.

Każdy wariant lampy Sagitta jest wyposażony w zintegrowane źródło światła typu LED o ciepłej białej barwie, które jest gwarancją wysokiej jakości oświetlenia i oszczędności energii. Lampy stojące z kolekcji Sagitta doskonale sprawdzą się jako oświetlenie alejki w ogrodzie, altany lub podjazdu do garażu. Wszystkie lampy z tej serii zostały objęte pięcioletnią gwarancją producenta.

Lampa stojąca zewnętrzna Sagitta DOBAC

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stojaca-zewnetrzna-sagitta-m-nowoczesna-ledowa-lampa-ogrodowa-szara-dobac

 

Juvenis - ruchome reflektory LED

 

W skład kolekcji Juvenis wchodzą reflektory, które możemy zamontować do szynoprzewodów, jak również pojedyncze oprawy mocowane do sufitu. Każda z lamp Juvenis dostępna jest w kolorze czarnym i białym o mocy 20W lub 30W. Możliwość wyboru kąta padania światła, jak również poruszania reflektorem znacznie zwiększa komfort użytkownika. Dzięki tej funkcji reflektory Juvenis doskonale sprawdzą się w roli oświetlenia punktowego, które wyeksponuje ciekawe elementy architektoniczne lub efektywniej oświetli nasze miejsce pracy. Lampy Juvenis doskonale sprawdzą się w kuchni, pokoju dziennym, pomieszczeniach biurowych lub lokalach użytkowych. Podobnie jak inne produkty marki DOBAC, również kolekcja Juvenis jest objęta gwarancją na okres pięciu lat.

Reflektor do szynoprzewodu Juvenis DOBAC

https://www.magiaswiatel.pl/reflektor-do-szynoprzewodu-juvenis-ac-30w-3000k-minimalistyczna-oprawa-regulowana-dobac 

 

Regina - nowoczesne lampy wiszące

 

Lampy wiszące z kolekcji Regina dostępne są w dwóch wariantach - z kloszem w kształcie walca lub sześcianu. Jednolicie biała barwa w połączeniu z prostym geometrycznym kształtem nadaje całości niezwykle uniwersalnego charakteru. Lampy wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED doskonale sprawdzą się w rozmaitych wnętrzach - w pokoju dziennym, sypialni, kuchni, biurze lub w lokalach komercyjnych. Regulacja wysokości pozwala nam umieścić źródło światła na poziomie dopasowanym do gabarytów pomieszczenia, jak i pełnionej funkcji. Z powodzeniem zastosujemy lampy Regina pojedynczo lub jako część wieloelementowej kompozycji świetlnej.  

Lampa wisząca Regina DOBAC

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-tuba-prostokatna-regina-square-nowoczesna-oprawa-zwieszana-dobac 

 

Niteo - minimalistyczne kinkiety

 

Oprawy ścienne marki DOBAC należące do kolekcji Niteo zachwycają swoją prostotą i minimalizmem. Podobnie jak lampy wiszące Regina, także kinkiety Niteo zostały wykończone w jednolicie białym kolorze. Budowa każdego z nich opiera się na prostych kształtach, które w połączeniu ze stonowaną barwą podkreślają niezobowiązujący charakter całości. Kinkiety z kolekcji Niteo doskonale sprawdzą się jako dodatkowe źródło światła w przestronnych wnętrzach, jak również dopełnienie aranżacji w nowoczesnym lub designerskim stylu. Zintegrowane źródło światła typu LED jest gwarancją efektywnego oświetlenia wybranych przez nas wnętrz, jak również znacznej oszczędności energii. Wszystkie kinkiety z kolekcji Niteo są objęte gwarancją producenta na okres dwóch lat. 

Kinkiet Niteo X DOBAC

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-nowoczesny-bialy-niteo-x-biala-minimalistyczna-oprawa-scienna-dobac 

 

Fortis - podłużne lampy w nowoczesnym stylu

 

W skład kolekcji Fortis wchodzą podłużna lampy wiszące i plafony zaprojektowane w niezwykle surowym, nowoczesnym stylu. Dostępne w dwóch podstawowych kolorach - czarnym i białym oprawy zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium. Wewnątrz podłużnych, sześciennych oprawy umieszczono zintegrowane panele LED. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać lampę emitującą strumień świetlny o barwie 3000K lub 4000K. Niezobowiązujący charakter lamp z serii Fortis pozwala z powodzeniem zastosować je w przestrzeni biurowej, nowoczesnym pokoju dziennym lub designerskiej kuchni. Doskonale sprawdzą się jako główne źródło światła w sali konferencyjnej i salonie lub oświetlenie kuchennej wyspy. Lampy Fortis spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i są objęte gwarancją marki DOBAC aż na pięć lat.

Lampa wisząca Fortis DOBAC

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-listwa-ledowa-fortis-113-pendant-czarna-oprawa-zwieszana-dobac

Polecane produkty
Zobacz wszystkie